Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Публікації: Кримінал та НП
66180

Дмитро Табачник презентував "Єдине освітнє інформаційне вікно України" – портал Osvita.com (фото)

Дмитро Табачник презентував "Єдине освітнє інформаційне вікно України" – портал Osvita.com (фото)

Сьогодні, 5 жовтня, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник презентував Інтернет-портал "Єдине освітнє інформаційне вікно України".

Освітній портал, за словами міністра, дозволить кожному бажаючому отримати найактуальнішу і найґрунтовнішу інформацію про роботу Міністерства освіти і науки, найповніші бази даних українських шкіл, ВНЗ, професійно-технічної освіти, а також перелік керівних органів освітніх закладів та нормативних документів.

За словами головного редактора порталу Олени Сербінович, це перший в Україні онлайн-ресурс, що має на меті об’єднати всіх людей, задіяних та зацікавлених в освітньому житті нашої держави: викладачів та студентів, батьків та дітей, кожного, хто прагне здобувати знання, і всіх без винятку посадовців МОН.

Користувачі Osvita.com зможуть брати участь у формуванні контенту порталу, формувати рейтинг вишів, писати скарги та пропозиції, перевіряти дипломи та долучатися до обговорень освітянських питань.

Редакція «Єдиного освітнього інформаційного вікна» запрошує школярів та студентів, їх батьків, педагогів та інших долучатися до створення єдиного освітнього інформаційного простору. Свої пропозиції, новини, фото- та відеозвіти, анонси подій надсилайте на адресу [email protected] або реєструйтеся на порталі.

Довідка: портал Osvita.com створено за підтримки МОН України та інформаційного агентства "Світ освіт".


Джерело: ІА «Світ освіт».

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram