Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 16 червня 2019 20:15
Публікації: Економіка
49710

Міністр АПК побував з робочою поїздкою на Київщині

Міністр АПК побував з робочою поїздкою на Київщині

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк перебуває з робочою поїздкою у Київській області, повідомляє кореспондент ІМК.

Урядовець відвідав великий молочний комплекс “Терезине”, а також особисте господарство. Під час зустрічей М.Присяжнюк наголосив, що розвиток саме невеликих, сімейних, ферм буде належним чином підтримано державою, а щодо великих ферм, то на державному рівні буде опрацьовано комплекс питань, у тому числі компенсацію та здешевлення кредитних ресурсів, заохочення будівництва ферм, врегулювання так званого "зеленого тарифу" для господарств, які використовують біогазові установки.

Під час поїздки міністр взяв участь в нараді з питань розвитку агропромислового комплексу Київщини, що відбулася у Білоцерківському національному аграрному університеті.

Голова Київської обласної держадміністрації Анатолій Присяжнюк зобов'язав органи місцевого самоврядування області провести інвентаризацію сільськогосподарських земель і розірвати договори оренди з тими землекористувачами, які не використовують її за призначенням.

"Десятки тисяч гектарів заросли бур'янами та не обробляються. Чому ви не приймаєте ніяких заходів, не ініціюєте розірвання договорів земель з цими горе-господарями?", - звернувся А. Присяжнюк до присутніх на нараді.

М.Присяжнюк: Спекуляції на продовольстві виникають через брак логістики

“Спекуляції виникають там, де немає контролю та відповідальності. Зазвичай спекулюють на темах, які є гарячі, жваві, загострені та болючі для суспільства. Сьогодні та інформація, яка існує і інформаційному просторі світового рівня, говорить про те, що ажіотаж навколо продовольства дійсно великий.

Загрузка...