Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 21 травня 2019 08:11
Публікації: Суспільство
23760

На Львівщині тривають багатонаціональні військові навчання

На Львівщині тривають багатонаціональні військові навчання

8 вересня на Львівщині на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки стартувала активна фаза багатонаціонального навчання «Ротаційні сили Чорноморського регіону - 2011». Про це УНН повідомили Регіональному медіа-центрі МО України.

 

Близько двох тижнів на навчальних місцях Центрального військового містечка, тактичного поля та поля підготовки миротворчих підрозділів, учасники навчання удосконалювали навики за миротворчою тематикою.

Зокрема, впродовж першого тижня українські військові інструктори провели з учасниками навчання заняття із загальних принципів та визначення операцій з підтримки миру, ознайомили з Правом ведення війни, основними положеннями міжнародного гуманітарного права. Значна увага приділялася тактико-спеціальним процедурам під час виконання миротворчих операцій, правилам застосування сили.

Враховуючи сучасний досвід діяльності миротворчих сил у зонах конфлікту, українські військові інструктори акцентували увагу учасників навчання на питаннях мінної безпеки, ведення радіопереговорів, наданні першої медичної допомоги під час поранень, несенні служби на спостережному пості та під час охорони важливого об’єкту.

На другому тижні українські та болгарські військовослужбовці вивчали зразки саморобних вибухових пристроїв, способи їх виявлення на місцевості, виконували миротворчі завдання в зоні відповідальності.

Сьогодні навчання увійшли у фінальну стадію. За сценарієм, український та болгарський підрозділи здійснили марш та зайняли зону відповідальності 1-ї багатонаціональної роти і приступили до виконання завдань за призначенням. Іншими словами особовий склад підрозділів, що навчаються, облаштували і зайняли польовий табір.

Як пояснив керівник навчання «Ротаційні сили Чорноморського регіону - 2011» підполковник Ігор Зенін, розташування багатонаціонального підрозділу нагадує невеличку військову базу під символічною для українців назвою — «Хортиця», яка виконана із дотриманням стандартів провідних країн світу. Периметром табору здійснена обваловка, що імітує огорожу і облаштовані місця для стрільби по секторах кругової оборони. Крім того з польового табору можна вести ст рільби бойовими патронами по мішенях, які керуються за допомогою пульта управління ротного тактичного комплекту. Іноземні спостерігачі дали високу оцінку новоствореному об’єкту, адже на ньому можна відпрацьовувати практично весь комплекс миротворчих процедур.

Варто зауважити, що десять американських морських піхотинців, які беруть участь у цьому навчанні, лише спостерігають за діями інструкторів і за особовим складом українського та болгарського підрозділів.

За підсумками навчання учасники отримають відповідний сертифікат, і у подальшому перебуватимуть у резерві для участі в міжнародних миротворчих місіях.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...