Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 липня 2019 08:29
Публікації: Суспільство
27870

Хоровод з президентом

Хоровод з президентом

8 листопада Президент України Віктор Янукович побував з робочою поїздкою у Чернівецькій області. У Чернівцях Глава держави відвідав ТОВ «Машзавод» та провів нараду з адміністративно-господарським активом Чернівецької області.

Президент також взяв участь в урочистій церемонії відкриття Будинку інвалідів у селі

Глава держави зауважив, що прийнятий Податковий кодекс не є остаточною догмою, яка не може вдосконалюватися в подальшому. «Ми прожили з ним вже рік - подивимося, які були в нього недоліки і що треба виправити. Наприкінці року ми зберемо фахівців, експертів», - сказав Янукович.

Президент України Віктор Янукович закликав владу Чернівецької області готуватися до реформи місцевого самоврядування. Про це Глава держави сказав під час наради з адміністративно-господарським активом регіону.

«Ми розпочинаємо найближчим часом реформування, яке передбачає децентралізацію влади і передачу функцій в регіони. Ви повинні бути до цього готові і морально, і з точки зору підготовки кадрів», - зазначив Віктор Янукович, звертаючись до учасників наради.

У цьому контексті Президент наголосив, що хоче ознайомитися з програмою соціально-економічного розвитку Чернівецької області до 2015 року, яку він ще досі не побачив.

Позитивні результати реформування країни працюватимуть на об’єднання суспільства. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час наради з адміністративно-господарським активом Чернівецької області. «Позитив від реалізації реформ буде об’єднувати суспільство», - наголосив Глава держави.

Позитивні результати реформування країни працюватимуть на об’єднання суспільства. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час наради з адміністративно-господарським активом Чернівецької області. «Позитив від реалізації реформ буде об’єднувати суспільство», - наголосив Глава держави.

У рамках робочої поїздки до Чернівецької області Президент України Віктор Янукович взяв участь у відкритті Будинку інвалідів при Свято-Вознесенському чоловічому монастирі у с. Банчени.

Вітаючи присутніх із цією подією, Глава держави подякував усім, хто долучився до спорудження Будинку, і насамперед - настоятелю монастиря отцю Лонгіну.

Президент передав Будинку інвалідів ключі від мікроавтобуса, спеціально обладнаного для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями.

У с. Молниця Чернівецької області Президент України Віктор Янукович відвідав дитячий будинок - «Багатодітна сім'я Михайла Жара» (настоятеля Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря отця Лонгіна).

Віктор Янукович поспілкувався з вихованцями закладу та передав дитячому будинку ключі від автобуса. Глава держави також переглянув концерт, який діти підготували до його приїзду.

Президент запевнив, що влада й надалі підтримуватиме багатодітну родину отця Лонгіна та благодійні проекти, які реалізовуються за його ініціативи. «Програма, яку ми почали багато років тому, буде розвиватися і дасть змогу знедоленим дітям знайти своє місце в житті», - наголосив Глава держави. Вихованці отця Лонгіна подякували Віктору Януковичу за його увагу до їх життя.

Довідка. Сьогодні в сім’ї настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря отця Лонгіна (в миру Михайло Жар) виховуються 256 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед вихованців закладу - 85 дітей-інвалідів та 18 дітей зі значними вадами, 49 ВІЛ-інфікованих та хворих на ВІЛ/СНІД. 29 дітей усиновлено настоятелем монастиря, 186 - перебувають під його опікою (піклуванням), інших дітей передали на виховання батьки.
Михайло Жар прийняв чернецтво у 1997 році та став настоятелем Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та має звання Героя України.

Фото прес служба Президента України

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...