Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Інтернет-конференції

Наше агентство пропонує проведення прес-конференцій в мережі Інтернет. Така конференція транслюється в Інтернеті в режимі реального часу. Це дозволяє оперативно приймати прямий репортаж із конференц-залу усім користувачам мережі Інтернет, незалежно від їх технічної озброєності.

Під час прес-конференції, яка проводиться у конференц-залі УНН і одночасно транслюється через Інтернет, її учасники відповідають на запитання, які залишили Інтернет-читачі.

Наш фотокореспондент під час он-лайн-конференції здійснює репортажну зйомку події електронною камерою з записом на CD ROM. Фото з проведеної прес-конференції в УНН Ви можете замовити разом з основним пакетом послуг.

Переваги Інтернет-конференцій:

  • масовість - охоплення аудиторії незалежно від географічної віддаленості;
  • доступність - учаснику достатньо мати комп'ютер з виходом в Інтернет; не потрібне спеціальне обладнання; відсутні підвищені вимоги до каналів зв'язку; можливість участі в Інтернет-конференції зі свого робочого місця, автоматичний запис повідомлень всіх учасників дозволяє легко орієнтуватися в ході заходу;
  • економія фінансових коштів і часу - формат Інтернет-конференції обходиться значно дешевше, ніж оренда прес-центру;
  • тривалість заходу: зазвичай Інтернет-конференція триваліша, ніж прес-конференція, що дає можливість учасникам поставити більшу кількість запитань і отримати на них відповіді;
  • можливість проведення заходу в безперервному режимі - учасник вносить абонентську плату і може брати участь у постійно діючому заході;
  • довготривале охоплення та широке покриття потенційних споживачів Вашої інформації за рахунок постійної присутності тексту Інтернет-конференції на сайті агентства;
  • широке анонсування та масоване висвітлення Вашого спілкування з потенційними споживачами інформації на сайті агентства - банерна та текстова реклама, новини-анонси, розсилка запрошень для участі в Інтернет-конференції, створення окремої сторінки з інформацією про респондента, висвітлення події у вигляді пост-релізів, відео- та фоторепортажів.

Додатково можуть надаватися послуги з розміщення текстових блоків з анонсами про проведення Інтернет-конференції на сторінках з текстами, новини та розміщення фоторепортажу у стрічці новин за підсумками живого спілкування.

Крім того, УНН має можливість залучити до заочної участі у Інтернет-конференції журналістів практично з усіх регіонів України чи країн світу, а також тисячі користувачів Інтернету в Україні та світі.