shakhtar-porazkoyu-zakinchiv-trenuvalni-zbori-v-turechchini

"Шахтар" поразкою закінчив тренувальні збори в Туреччині

• 11177 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. Останнього дня турецького збору донецький “Шахтар” провів контрольну зустріч із загребським “Динамо”, передає кореспондент УНН.

У дебюті протистояння Дентіньо був близьким до голу — проте воротар випередив бразильця перед практично виходом з ним сам на сам. На 21 хвилині Факундо Феррейра ударом з кута штрафного перевірив кіпера супротивника.

Ідеальний момент не реалізував Феррейра на початку наступного тайму. Після прострілу Ісмаїлі аргентинець не зумів переправити м’яч у пусті ворота. Згодом загребці почали створювати нагоди одна з яких і принесла їм перемогу 1:0. Ходжич відтіснив корпусом Петряка і пробив з близької дистанції Кудрика.

Склад “Шахтаря”: Пятов (Кудрик, 46), Ісмаїлі (Бутко, 63), Ракицький (Матвієнко, 63), Кривцов (Хочолава, 46), Додо (Петряк, 13; Кривцов, 71), Степаненко (Гречишкін, 63), Фред (Пихальонок, 63), Дентіньо (Коваленко, 46), Тайсон (к) (Дентіньо, 71), Марлос (Зубков, 63), Феррейра (Бланко Лещук, 63).

Додамо також, тепер “гірники” повернуться до України, а вже 27 січня вирушать на другий етап передсезонної підготовки, що проходитиме в Дубаї (ОАЕ).