Україна та Велика Британія посилюють співпрацю в спортивній сфері напередодні Олімпіади

Дар'я Білодід здобула "золото" на Чемпіонаті Європи-2024 з дзюдо

Попри травму Миколенка, "Евертон" майстерно обіграв "Ліверпуль" у мерсісайдському дербі

•  17197 перегляди
Верняєв завоював "срібло" в багатоборстві на чемпіонаті Європи

24 квітня 2024, 21:31  •  20700 перегляди
Українська збірна з таеквон-до посіла перше місце серед 33 країн на чемпіонаті Європи в Польщі

24 квітня 2024, 01:12  •  21577 перегляди
У Німеччині поліція розшукує 69 учасників масштабних заворушень на торішньому футбольному матчі

23 квітня 2024, 15:40  •  22416 перегляди
"Інтер" став чемпіоном Італії 2024 року, після перемоги в дербі над "Міланом"

20 квітня 2024, 05:22  •  20949 перегляди
Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла у півфінал турніру WTA у Німеччині

19 квітня 2024, 22:40  •  22812 перегляди
"Бенфіка" Трубіна залишає Лігу Європи, програвши по пенальті "Марселю"

19 квітня 2024, 10:07  •  11933 перегляди
В УАФ виявили збитків на понад 1,3 млрд гривень: оприлюднені попередні результати перевірки

18 квітня 2024, 17:40  •  22943 перегляди
Україна закликає не допустити прокремлівських дзюдоїстів рф до участі у чемпіонаті Європи-2024

18 квітня 2024, 16:25  •  20051 перегляди
Спортсмени рф є агентами гібридного впливу - Міністерство молоді та спорту

18 квітня 2024, 07:16  •  21392 перегляди
Футбол: блискуча гра українського воротаря Луніна вивела "Реал" до півфіналу Ліги чемпіонів

18 квітня 2024, 06:46  •  22593 перегляди
Юнацьке Євро-2024: стали відомі суперники збірної України у фінальному турнірі

17 квітня 2024, 14:26  •  13945 перегляди
Олімпіада-2024: українські спортсмени здобули 67 ліцензій на змагання в Парижі

17 квітня 2024, 10:39  •  17572 перегляди
Українські пара дзюдоїсти з вадами слуху здобули перше місце у командному заліку та здобули 17 медалей на чемпіонаті світу

17 квітня 2024, 02:11  •  24209 перегляди
У Хорватії українська збірна з боксу виборола перемогу на молодіжному чемпіонаті Європи

16 квітня 2024, 21:29  •  23478 перегляди
Париж-2024: стартувала естафета Олімпійського вогню

16 квітня 2024, 11:21  •  19919 перегляди
Париж-2024: на церемонії у Греції запалили олімпійський вогонь

16 квітня 2024, 10:31  •  19236 перегляди
Макрон заявив, що Франція зробить "усе можливе" для досягнення олімпійського перемир'я

15 квітня 2024, 10:38  •  17877 перегляди
Українські бадмінтоністи здобули бронзові нагороди на Croatia VALAMAR Junior Open 2024

14 квітня 2024, 19:20  •  21559 перегляди
"Дніпро" здійснив вражаючий камбек і вийшов у фінал Суперліги Favbet

14 квітня 2024, 16:38  •  24430 перегляди
Світоліна обіграла суперницю з Румунії: Україна веде у рахунку після першого дня у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг

13 квітня 2024, 08:42  •  23494 перегляди
Чесноков обговорив з головою Європейського молодіжного фонду підтримку української молоді

13 квітня 2024, 02:54  •  63556 перегляди
Українські спортивні лідери вимагають відсторонення російських та білоруських спортсменів від Олімпіади у Парижі

13 квітня 2024, 01:26  •  26661 перегляди