Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
неділя, 20 серпня 2017 р.15:28
Новини: Політика

У 2009 році АПК профінансували на 90,3%

За інформацією Мінагрополітики, з передбачених у 2009 році асигнувань за рахунок загального фонду Державного бюджету на підтримку розвитку підприємств агропромислового комплексу в обсязі 934,3 млн гривень профінансовано 843,7 млн гривень (90,3%). Про це ІМК повідомили у прес- службі КМУ.

На сьогоднішньому засіданні Урядового комітету з питань аграрної політики розглянули питання про стан дотримання центральними органами виконавчої влади законодавчо встановлених пріоритетів підтримки агропромислового комплексу, підготовлене до виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету, виділених на підтримку розвитку підприємств агропромислового комплексу в 2009 році.

Кредиторська заборгованість перед товаровиробниками становила 85,4 млн гривень. Із передбачених коштів за рахунок Стабілізаційного фонду в обсязі 2200 млн гривень урядом прийнято рішення про виділення 2164,1 млн гривень, Мінфіном відкриті асигнування на 707,4 млн гривень, Державним казначейством профінансовано лише 347,9 млн гривень (15,8%). Також у 2009 році мало місце значне недофінансування програм підтримки розвитку підприємств агропромислового комплексу, зокрема за рахунок коштів Стабілізаційного фонду, що призвело до невиконання результативних показників за відповідними програмами.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини