Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
неділя, 23 липня 2017 р.02:55
Новини: Політика

Ю.Луценко застеріг про небезпеку "Кобри"

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко радить нинішньому керівництву МВС радше покращувати роботу нинішніх своїх співробітників замість того, щоб відроджувати малоконтрольований підрозділ "Кобра". Так він прокоментував інформацію про можливе поновлення даного спецпідрозділу у МВС. Про це ІМК повідомили у прес-службі політичної партії "Народна самооборона".

"Насправді "Кобра" була ліквідована мною не через інцидент з Яценюком. Це був лише привід, причина була в тому, що неможливо контролювати дії працівників "Кобри" . Адже коли вони виїжджали у області - так, вони давали багато резонансних затримань, але ще більше потім виявлялося негативних речей: як вони збирали хабарі і відпускали порушників. Другою причиною ліквідації було те, що декілька кримінальних справ було порушено за виявленнями факту супроводження працівниками "Кобри" контрабанди і навіть нелегальної зброї", - наголосив Юрій Луценко.

На думку екс-міністра, "це чергові недоторканні офіцери зі специфічним статусом, які можуть безкарно чинити і законні, і незаконні дії на території України. Пройде певний час, і, можливо, навіть свої відчують, що нова "Кобра" - є небезпекою для всіх - і для своїх, і для чужих на дорогах".

Якщо вже і відроджувати "Кобру" - то тільки за умови ухвалення закону, який би контролював та окреслював її повноваження, вважає колишній міністр.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини