Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
понеділок, 21 серпня 2017 р.15:55
Новини: Політика

В.Швець: ГПУ незаконно порушила справу проти Ю.Тимошенко

Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець заявляє, що Генеральна прокуратура України вчинила незаконні дії, вручивши сьогодні Юлії Тимошенко постанови про порушення проти неї кримінальних справ. Про це ІМК повідомили у прес-службі Блоку Юлії Тимошенко.

"Старший слідчий Генеральної прокуратури України О.Пушкар не мав законних підстав вручати Тимошенко Юлії Володимирівні копії постанов про порушення кримінальних справ від 19 травня 2004 року та від 8 червня 2004 року, оскільки ці справи у встановленому законом порядку були закриті, що виключає подальше провадження по цих справах", - пояснив Віктор Швець.

Він нагадав, що постанову про закриття справи проти Юлії Тимошенко було винесено Генпрокуратурою 21 січня 2005 року згідно з ч.2 ст.15 і ч.1 ст.369 КК України та ч.8 ст.27, ч.2 ст.15 і ч.2 ст.369 КК України - за відсутністю в її діях складу злочину, і з таким рішенням старшого прокурора Безуглого В.Д. погодився Генеральний прокурор України.

"Такі незаконні дії Генеральної прокуратури України свідчать про початок в Україні політичних репресій і про те, що Генеральна прокуратура України використовується владою, як інструмент політичної розправи з опозицією і, зокрема, - з Юлією Тимошенко", - йдеться в заяві Віктора Швеця.

Нагадаємо, сьогодні, 12 травня, Юлію Тимошенко було викликано до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України для вручення постанови про порушення кримінальної справи.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини