Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 18 серпня 2017 р.07:00
Новини: Політика

У Донецьку ухвалили програми "Турбота-2010" та "Ветеран-2010"

Сесія Донецької міськради ухвалила міські комплексні програми "Турбота- 2010" та "Ветеран-2010", передає кореспондент ІМК. Програма "Турбота-2010" спрямована на підтримку ветеранів війни та праці, пенсіонерів, колишніх воїнів-інтернаціоналістів, сімей воїнів, загиблих в Афганістані та інших країнах, громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітних та неповних сімей, інвалідів, сімей, загиблих шахтарів,

жертв голодомору і політичних репресій, інших, що потребують соціального захисту, категорій населення. На програму буде витрачено понад 647 млн грн, з яких 618 млн грн - субвенції Держбюджету. Сума, що залишилася буде взята із загального та спеціальних фондів міського бюджету та цільового фонду м. Донецьк.

Програма "Ветеран-2010" - спрямована на поліпшення медичного та лікарського забезпечення, а також торговельного і соціально-побутового обслуговування ветеранів війни та праці. На її виконання буде витрачено понад 197 млн грн, з яких 170 млн грн надійдуть з Державного бюджету.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини