Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 28 липня 2017 р.00:46
Новини: Політика

В Україні не можуть надати нормальну юридичну освіту - В.Євдокимов

"Зазвичай в українських юридичних вишах викладають люди без практичного досвіду роботи. І в більшості вишів викладачі не в стані забезпечити необхідну підготовку спеціалістів", - заявив ІМК голова Союзу юристів України Валерій Євдокимов.

"У більшості випадків кандидат наук має звання в дуже вузькій спеціалізації. Багато хто викладає не маючи жодного звання взагалі. А хто в нашій країні готує викладачів? Вони приходять звідкись? Людина захистила кандидатську дисертацію на якусь вузьку тему, приходить цей кандидат наук і починає розповідати те, що він почув по телевізору чи прочитав в юридичній газеті та в Інтернеті. Дякувати Богові, існують сайти, звідки можна взяти законодавчий акт. Але як він може тлумачити нормативно-правовий акт?", - зазначив В.Євдокимов.

За його словами, через некваліфіковану роботу викладачів, Україна отримує не дуже компетентних випускників-юристів.

"Судові органи, органи прокуратури, законодавчі органи, виконавчі, адвокатські компанії, нажаль, на сьогоднішній день не отримають спеціалістів з необхідним рівнем підготовки. Суть у чому? Приходить спеціаліст у адвокатську компанію, а працювати він там не може, тому що досвіду в нього немає. Я вже не кажу про інші сфери юридичної діяльності. Вчити його не хочуть, тому що їм вигідно взяти спеціаліста зі стажем, платити йому заробітну плату, ніж вчити молодь. Вчити ніколи - треба гроші заробляти. А молодь через це або йде на облік до служби зайнятості, або шукає роботу з зовсім іншого фаху", - повідомив юрист.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...