Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 21 липня 2017 р.22:54
Новини: Політика

Майкрософт офіційно оголосила про випуск нового офісу

Сьогодні корпорація Microsoft оголосила про доступність для бізнес- замовників в усьому світі продуктів Microsoft Office 2010 та Microsoft SharePoint 2010, а також Microsoft Visio 2010 та Microsoft Project 2010.

"Office 2010 та SharePoint 2010 визначають майбутнє продуктивності, - говорить Стівен Елоп, президент Microsoft Business Division. - З набором продуктів-2010 організації зможуть заощаджувати, впроваджувати інновації й зростати завдяки перевагам, які співробітники одержать від роботи із ПК, телефоном і браузером".

Дослідження "Сукупний економічний ефект від впровадження інтегрованої платформи офісної продуктивності Microsoft", завершене Forrester Consulting у травні 2010, оцінює економічний вплив впровадження нової хвилі продуктів Office, SharePoint, Exchange та Office Communications Server 2007 R2. За даними дослідження, середній показник повернення інвестицій (ROI) складе 301%, а період окупності - 7,4 місяця з моменту розгортання нової платформи. За даними Forrester Consulting, економія коштів протягом 3 років у середньому складе 13 млн. доларів, а економія часу - більше двох робочих тижнів на рік.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини