Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 28 липня 2017 р.19:06
Новини: Політика

Івано-Франківська облрада затвердила програму розвитку області на 2010 рік

Івано-Франківська облрада затвердила програму соціально-економічного і культурного розвитку області на 2010 рік. Рішення про це облрада прийняла сьогодні.

Основними цілями програми є розвиток систем життєзабезпечення населених пунктів області та підприємств хімічної і нафтохімічної промисловості, забезпечення протипаводкового захисту та розвиток туристично-рекреаційного комплексу області.

Основні завдання програми - беззастережне виконання планів мобілізації доходів до бюджетів усіх рівнів, економія бюджетних коштів, активізація економічного розвитку, надання соціальних допомог і державної підтримки соціально вразливим верствам населення, впровадження енергоефективних технологій та обладнання, жорсткий контроль за нецільовими видатками під час фінансування цільових програм та проектів, розвиток інвестиційної привабливості регіону, сприяння інвестиційно-будівельним компаніям щодо завершення будівництва та введення в експлуатацію житла.

У результаті виконання заходів програми область очікує у 2010 р. зростання обсягів промвиробництва на 2%, валової продукції сільського господарства - на 1,5%, прямих іноземних інвестицій - на 5,3%, інвестицій в основний капітал - на 0,3%, обороту роздрібної торгівлі - на 1,1%, середньомісячної заробітної плати - на 10,6% та доведення її розміру до 1800 грн.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...