Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
понеділок, 21 серпня 2017 р.15:37
Новини: Політика

Українська ГТС без російського газу лише шматок заліза - експерт

Президент В.Янукович повинен вийти до українського суспільства і сказати: те, що українці вважають національним здобутком без російського газу є лише шматком заліза і тому потрібно його віддати. Таку думку на прес-конференції висловив генеральний директор Фонду національної енергетичної безпеки Костянтин Сімонов, передає кореспондент ІМК.

"Нікому крім Росії, українська газова труба не потрібна, оскільки Європейський Союз фактично відмовився брати участь у модернізації української ГТС, тому потрібно сказати чесно, що віддавши стратегічний актив, Україна збереже статус стратегічної транзитної держави", - наголосив експерт.

У той же час, за його словами, ніхто з нинішньої влади в Україні не мислить категоріями, а що буде через сім років, саме тому і важко сказати що, Україна на такі формати співпраці з Росією не готова.

"Не може бути рівного партнерства між компанією, яка володіє 18% світових запасів газу з "Нафтогазом", який навіть не є власником труби, а є лише оператором. Такі умови жорсткі, але вигідні для України, бо вона зберігає статус транзитної країни і отримає гроші на модернізацію ГТС", - резюмував російський експерт.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини