Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
четвер, 20 липня 2017 р.22:31
Новини: Політика

Скоротилася мережа стаціонарних позаміських таборів - МОЗ

В Україні через закриття, перепрофілювання, приватизацію, значно скоротилася мережа стаціонарних позаміських таборів. Про це розповіла перший заступник Головного державного санітарного лікаря України Людмила Мухарська, повідомили ІМК у прес-службі МОЗ.

Також Л.Мухарська зазначила, що у структурі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, на пришкільні табори приходиться 92 %.

"Такі заклади забезпечують лише відпочинок дітей, а не оздоровлення. Але навіть цей відпочинок нерідко проводиться протягом скорочених змін", - пояснила вона.

Крім того, Л.Мухарська повідомила, що в місцевих органах виконавчої влади проведені засідання координаційних рад з оздоровлення та відпочинку дітей, де проаналізовані минулорічні недоліки у роботі та обговорено заходи щодо їх недопущення влітку поточного року. Звернуто увагу власників, керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на заборону завозу дітей до закладів, що не зможуть забезпечити санітарно-епідеміологічне благополуччя дітей, у тому числі достатню матеріально-технічну базу, кадровий склад працівників, необхідне водопостачання доброякісною питною водою і продуктами харчування тощо.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...