Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
субота, 22 липня 2017 р.20:50
Новини: Політика

Бізнесмени - найнебезпечніші союзники політиків, вважає А.Яценюк

Найнебезпечніші союзники політиків у опозиції - саме бізнесмени, тому потрібно залучати кошти простих людей для підтримки певної політичної сили. Таку думку в ефірі одного з українських телеканалів висловив народний депутат, голова "Фронту змін" Арсеній Яценюк, передає ІМК.

"Найнебезпечніші союзники - саме бізнесмени. Бізнесмен - він біжить в коаліцію, як тільки йому не віддають ПДВ. Я зміг подолати спокусу, адже мені пропонували крісло, я зміг відмовитися публічно", - підкреслив він.

За словами А.Яценюка, можна розбудувати нормальну політичну систему, тільки залучивши людей, які в тому числі сплачують внески. "Щоб люди тебе фінансово підтримали, ти повинен їх зарядити ідеєю. Люди голосують не за тебе, а за себе і свою перспективу", - додав він.

"Як відбуваються вибори за 20 років? З 1990-го року до 2000-го голосували або за комуністів або демократів, потім за російську мову або проти, потім за НАТО або проти НАТО", - зазначив депутат.

"Янукович усвідомлює ідеї, треба запропонувати кращу ідею. Є закон про державний бюджет, я вніс пропозиції про зміни. Таке відчуття, що у нас сама багата країна в світі. Фінансування на Президента, на апарат збільшене на 20%", - зазначив А.Яценюк. За його словами, до влади треба донести думку, що необхідно зменшити видатки. "Таких тактичних завдань багато. Внесе економічні реформи Янукович - треба запропонувати альтернативу", - упевнений депутат.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини