Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 28 липня 2017 р.00:42
Новини: Політика

Мінвуглепром пропонує підприємствам оптимізувати витрати

Сьогодні, 15 травня, Юрій Ященко провів селекторну нараду з керівниками вугільних підприємств, що підпорядковані Мінвуглепрому з питань організації збільшення видобутку вугілля та обсягів товарної вугільної продукції, оптимізації виплат заробітної плати, споживання та розрахунків за електроенергію, сплати поточних податкових нарахувань, підвищення рівня фінансової дисципліни, а також дотримання правил безпеки на виробництві.

Про це ІМК повідомили у прес-службі міністерства.

Також повідомляється, що у травні планується введення лав із сумарним добовим видобутком 10,8 тис.тонн, проте із експлуатації мають вибути лави із сумарним добовим видобутком 7,7 тис.тонн.

Говорячи про фінансовий стан галузі, міністр звернув увагу на необхідність більш зваженого використання бюджетних коштів.

"Кожному з вас, на кожному окремо взятому підприємстві слід детально вивчити і віднайти шляхи оптимізації витрат на організацію виробничого процесу. Це стосується питань використання електроенергії і збагачення, виплати заробітної плати і розрахунків за дебіторською заборгованістю тощо", - зазначив Юрій Ященко.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...