Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
неділя, 20 серпня 2017 р.15:27
Новини: Політика

Російські авіадиспетчери припинили голодування

Російські авіадиспетчери вирішили не відновлювати голодовку проти дій Державного управління польотами, яку вони припинили до 15 травня, повідомляє РІА "Новости".

Про рішення припинити акцію протесту розповів голова профспілки авіадиспетчерів Ростовської області Юрій Батагов. За його словами, голодовка була припинена, оскільки "є деякі інші варіанти, які зараз розглядаються". Як відзначив Батагов, конкретні пропозиції по одному з цих варіантів будуть до 19-20 травня.

Нагадаємо, авіадиспетчери, незадоволені політикою ФДУП "Держкорпорація із організації повітряного руху в РФ", почали голодовку 9 квітня. Акцію протесту, що почалася в Ростові-на-Доні, підтримали близько 40 авіадиспетчерів, а незабаром вона стала всеросийською. У числі вимог протестуючих була відставка глави держкорпорації Валерія Горбенко.

Напередодні травневих свят протестуючі ухвалили рішення припинити голодовку і вийти на роботу. Своє рішення вони мотивували необхідністю забезпечення безпеки повітряного руху в період підготовки і проведення святкування 65- летия Перемоги.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини