Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
четвер, 20 липня 2017 р.22:39
Новини: Політика

Філіппіни приєдналися до боротьби з актами ядерного тероризму

Філіппіни приєдналися до Глобальної ініціативи з боротьби з актами ядерного тероризму (ГІБАЯТ), повідомляє прес-служба російського міністерства закордонних справ (МЗС).

Республіка Філіппіни офіційно повідомила Росію і США як співголов Глобальної ініціативи з боротьби з актами ядерного тероризму про схвалення заяви про принципи цієї ініціативи.

"Вітаємо рішення Республіки Філіппіни про приєднання до ГІБАЯТ і розраховуємо на те, що вона внесе вагомий внесок до реалізації завдань, що стоять перед ініціативою. Закликаємо приєднатися до ініціативи інші держави, які розділяють її загальні цілі і активно прихильні до боротьби з ядерним тероризмом", - йдеться в повідомленні відомства.

Росія і США в 2006 р. висунули Глобальну ініціативу з боротьби з актами ядерного тероризму. Ця ініціатива покликана стати інструментом співпраці в області практичної протидії загрозі ядерного тероризму і зміцнення фізичної ядерної безпеки. Учасниками ГІБАЯТ в даний час є 77 держав, а також чотири міжнародні організації-спостерігачі.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...