Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
середа, 26 липня 2017 р.12:39
Новини: Політика

На Личаківському цвинтарі відремонтують надгробок учня Ф.Шопена

На Личаківському цвинтарі у Львові реставрують відомі історичні поховання. Як повідомляє кореспондент ІМК, вже відновлено гробницю відомого математика Степана Банаха; польської письменниці, перекладачки Марії Конопніцької; поета, представника "Молодої Музи" ; автора проекту Театру опери та балету у Львові Зигмунда Горголевського.

Директор музею-заповідника "Личаківський цвинтар" Ігор Гавришкевич розповів, що загалом на роботи витрачено 17 тис. 800 грн.

Нагадаємо, у цьому році у рамках українсько-польської співпраці на Личаківському цвинтарі відреставрують ще 6 надгробків на могилах Кароля Мікули (учня Фредеріка Шопена, директора Консерваторії Галицького музичного товариства та засновника львівської фортепіанної школи), сестер Облочинських (дружини винахідника гасової лампи Яна Зага Дороти та її сестри Герміни), Олексія Палюха (управителя "Народного Дому"), Францішека Смольки (глави австрійського парламенту), Гартмана Вітвера (скульптора, автора 4 скульптур фонтанів на площі Ринок) та Дениса Зубрицького (історика, автора праці "Хроніка міста Львова").

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...