реклама
Новини: Здоров'я
Середа, 29 січня 2014, 02:00 • Артур Гончаров

Вчені довели, що відмова від куріння не призводить до ожиріння

КИЇВ. 29 січня. УНН. Дуже багато курців мотивують своє небажання розлучатися з шкідливою звичкою тим, що побоюються значного збільшення маси тіла - особливо люблять використовувати цей аргумент представниці прекрасної статі. Проте результати дослідження, яке провели вчені з університету новозеландського округу Отаго, позбавляють любителів тютюнового диму "вагомого" аргументу, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Автори дослідження протягом майже чверті століття наглядали за групою жителів країни чисельністю 1 000 осіб, чоловіків і жінок. До початку дослідження практично всім учасникам виповнилося по 15 років, а завершився експеримент тоді, коли випробовуваним було по 38 років.

Протягом усього періоду дослідження вчені регулярно опитували учасників про їх ставлення до тютюнопаління, а також проводили їх зважування.

У віці 21 року курили трохи більше 30 % учасників, але до 38 років з цього числа 40 % відмовилися від шкідливої ​​звички.

Зіставлення цих даних з інформацією про вагу учасників показало, що, дійсно, в перші місяці після відмови від сигарет і у чоловіків, і у жінок відбувається деяке (до 5 кг) збільшення маси тіла.

Однак згодом ця додаткова вага поступово зникає і в середньому трохи більше року тому після останньої викуреної сигарети маса їх тіла відповідає тій, яка була б у учасників дослідження, якби вони продовжували курити.

 

Джерело: УНН
Коментарі 1

Останнім часом у коментарях під матеріалами УНН почастішали випадки вживання нецензурної лексики та провокативних закликів до розпалювання міжнаціональної ворожнечі та нетерпимості, незаконного розповсюдження зброї, що становить загрозу для життя і здоров'я громадян України. Редакція УНН просить дописувачів утримуватися від подібних формулювань, бути толерантними до висловлювань інших читачів та не принижувати їхню честь, гідність, віросповідання і громадянську позицію. У разі недотримання даних рекомендацій УНН буде змушений тимчасово відключити функцію, яка дозволяє коментувати матеріали, опубліковані на сайті. Дякуємо за розуміння!

Для того, щоб залишити коментар, Вам необхідно авторизуватись.
Ви не авторизовані

Ви можете коментувати через соціальні мережі

Додати коментар

Увійти через:

Anna 30.01.2014, 12:07

Быть здоровым - здорово! )) Естественные методы всегда лучше любых лекарств! Недавно нашла еще одну методику http://ru.info-inters.org/ru/ Очень полезная информация!

загрузка...
Погода, Новости, загрузка...