четвер, 21 вересня 2017 р.10:51

Іспанія стала першим півфіналістом Євробаскету-2015

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У першому чвертьфіналі чемпіонату Європи-2015 збірна Іспанії завдала поразки Греції, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФІБА.

Перша чверть пройшла за рівної боротьби і завершилася з відповідним рахунком 14:14. У цей проміжок гри у іспанців вирізнялися Пау Газоль та Серхіо Ллюль, котрі заробили по 6 очок. Під кінець 20 хвилин гри дуету П.Газоль/С.Ллюль почав допомагати Нікола Міротіч (12 очок), що дозволило бронзовому призеру минулого чемпіонату Європи Іспанії піти на велику перерву ведучи 39:32.

У третьому періоді ситуація на майданчику змінилася і на останні десять хвилин гри греки вийшли лідерами – 57:55. Однак у вирішальні хвилини поєдинку більш холоднокровнішими опинилися іспанці і перемогли 73:71.

Статистика баскетболістів – Іспанія: Газоль 27 очок + 9 підбирань, Міротіч 18, Родрігез 10, Греція: Калатес 14+ 7 передач, Прінтезіс 13, Антетокумпо 12 + 17 підбирань, Спануліс 10 + 5 передач.

Нагадаємо, що у другому сьогоднішньому чвертьфіналі чинний чемпіон Європи Франція зустрінеться із Латвією.