Вівторок, 12 грудня 2017 06:28

"Шахтар" зазнав поразки від "Реала" у Лізі чемпіонів

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У стартовому турі Ліги чемпіонів у групі А мадридський "Реал" на власному полі завдав поразки донецькому "Шахтарю" з рахунком 4:0, передає УНН.

На 14 хвилині футболісти іспанського колективу мали відкривати рахунок – Кріштіану Роналду вивів передачею віч-на-віч Каріма Бензема з голкіпером А.Пятовим, але обігравши воротаря, французький нападник не влучив у пусту рамку воріт. Однак футболісти "Галактікос" досягли свого на 30 хвилині, коли А.Пятов помилився і у простій ситуації, не зафіксувавши м’яч – відзначився К.Бензема.

На 50 хвилині гри "гірники" залишились в меншості. Другу жовту картку отримав Тарас Степаненко після грубого підкату проти Серхіо Рамоса. Згодом К.Роналду з пенальті зробив рахунок 2:0 – хоча м’яч потрапив у спину Дарійо Срні, але бригада арбітрів вирішила вказати на 11-метрову точку.

На 63 хвилині І.Бебек призначив ще однин пенальті за гру рукою Марсіо Азеведо - дубль оформив К.Роналду. Пізніше португальський бомбардир записав на свій рахунок хет-трик, добивши м’яч у сітку після удару Марсело і вставив фінальний результат – 4:0.

Нагадаємо, що в другому турі групового етапу донецький клуб 30 вересня прийматиме вдома французький "ПСЖ", котрий у сьогоднішньому паралельному матчі завдав поразки шведському "Мальме" 2:0.