Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 12 грудня 2017 06:23
Новини: Політика

ВР ратифікувала угоду про дружбу і співпрацю з Парагваєм

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Верховна Рада ратифікувала угоду про дружбу та співробітництво між Україною та Парагваєм. За відповідний законопроект проголосували 249 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Угода передбачає, що сторони розвиватимуть взаємовигідне співробітництво у таких сферах, як забезпечення поваги до прав і свобод людини, політика, економіка, наука, технологія, культура, освіта, охорона здоров’я, охорона навколишнього природного середовища, засоби масової інформації, туризм, спорт, а також заохочуватимуть розвиток культурних та освітніх зв’язків між громадянами України, в тому числі громадян парагвайського походження, та громадянами Республіки Парагвай, в тому числі громадян українського походження.

Україна та Парагвай сприятимуть створенню договірно-правової бази, що стимулюватиме розвиток торгівлі та інших видів економічного співробітництва між двома державами.

Також планується, що сторони здійснюватимуть обмін досвідом та інформацією і співпрацюватимуть у справі боротьби з: торгівлею людьми; організованою злочинністю; міжнародним тероризмом; незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин; незаконною діяльністю, що загрожує безпеці цивільної авіації, морського та іншого транспорту; незаконними операціями, які пов’язані зі зброєю, боєприпасами, вибуховими, токсичними та радіоактивними речовинами; будь-яким видом контрабанди.

Угода укладається терміном на 10 років. Її дія автоматично продовжуватиметься на наступні 5-річні періоди, якщо жодна із сторін письмово не повідомить іншу сторону не пізніше ніж за 6 місяців до закінчення відповідного періоду про свій намір припинити його дію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...