Неділя, 22 січня 2017 08:14

Баскетболісти Литви в овертаймі обіграли Італію

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Збірна Литви пробились до півфіналу чемпіонату Європи з баскетболу, здолавши в овертаймі команду Італії – 95:85 (21:20, 16:16, 23:23, 19:20, 16:6), передає УНН з посиланням на fbu.kiev.ua.

Рахунок у заключному поєдинку стадії чвертьфіналів Євробаскету-2015 відкрив двочковим литовець Калнієтіс, на що миттєво відповів точним триочковим італієць Галлінарі. Команда Італії й надалі часто забивала з далекої відстані, що дозволяло їй не відпускати суперника, який частіше відзначався двоочковими та штрафними.

Після першої, другої та третьої чверті литовці зберігали хитку перевагу в одне очко. Хоча наприкінці третього періоду балтійці мали перевагу в вісім очок, яку італійцям завдяки Джентіле вдалося нівелювати.

Заключна чверть також не виявила переможця, італійці знову ліквідували відставання. І лише потужний фініш балтійців в овертаймі дозволив їм вирвати путівку до півфінал.

Сьогодні увечері в першому півфіналі у Ліллі зіграють збірні Іспанії і Франції. А суперником збірної Литви в 1/2 фіналу у п’ятницю буде Сербія, яка в середу перемогла Чехію.