Вівторок, 28 березня 2017 23:31

Баскетболісти Чехії перемогли Латвію і виступлять у кваліфікаційному турнірі на Олімпіаду-2016

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Збірна Чехії з баскетболу у матчі за сьоме місце Євробаскету-2015 розгромили суперників із Латвії і зберегли шанси на потрапляння на Олімпійські ігри 2016 року, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФІБА.

Перша чверть закінчилася за результативної гри і рахунку 28:23 на користь чехів. Однак у другій 10-хвилинці баскетболісти Латвії не зуміли нічого протиставити опонентам і програли даний відрізок 13:29. Велика перерва не допомогла підопічним Айнарса Багатскіса (екс-наставник київського "Будівельника") і поєдинок закінчився перемогою Чехії з великою перевагою 97:70.

Варто відзначити, що головними чинниками перемоги Чехії стала перевага у результативних передачах (28:16) та велика кількість втрат латвійців (20 проти 11 у чехів).

Особиста статистика – Чехія: Весели 24 очки + 6 підбирань, Саторанськи 16, Ауда 13, Латвія: Меєерс 10, Тімма 9.

Нагадаємо, що сьоме місце Євробаскету-2015 гарантувало баскетболістам з Чехії потрапляння на кваліфікаційний турнір Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016 року.

Додамо, що сьогодні на Євробаскеті-2016 відбудеться другий півфінальний поєдинок між Сербією та Литвою.