Вівторок, 30 травня 2017 10:24

"Ворскла" завдала мінімальної поразки "Олімпіку"

КИЇВ. 20 вересня. УНН. У восьмому турі української футбольної Прем'єр-ліги полтавська "Ворскла на рідному стадіоні завдала мінімальної поразки донецькому "Олімпіку", повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Перші 45 хвилин гри не ознаменувалися гольовими діями. Але одна з перших атак другого тайму склалась з ідеальних дій двох гравців: Младен Бартуловіч віддав довгу діагональ, а Артем Громов у кілька дотиків залишив поза справами Секу Конде та невідпорно пробив у нижній кут метрів з 18-ти. Проте "Олімпік" швидко відігрався: Кадфі Мохаммед використав відсутність на своєму місці Сергія Сімініна, розхитав фінтами Арменда Даллку та наніс завершальний удар – 1:1.

Згодом нападник Антон Шиндер здійснив черговий прохід у штрафний майданчик, який завершився порушенням з боку Темура Парцванії, як наслідок Санжар Турсунов забив пенальті та приніс господарям три очки (2:1).

Відзначимо, в іншій зустрічі чемпіонату запорізький "Металург" та харківський "Металіст" не виявили переможця – 0:0.

Нагадаємо, що перемога допомогла полтавцям заробити 14 очок і потрапити на четвертий рядок турнірної таблиці, "Олімпік" з чотирма пунктами залишився на 12 позиції.