Неділя, 22 січня 2017 06:22

Екс-гравець "Будівельника" увійшов до Залу слави баскетболу

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Колишній баскетболіст київського "Будівельника" Володимир Ткаченко увійшов до Залу слави ФІБА під час урочистої церемонії у французькому Ліллі, передає УНН з посиланням на прес-службу клубу.

"Це дуже несподівано, але для мене бути тут велика честь. Я дуже ностальгую за тими часами. Мені 58 років, і я сповнений гарних спогадів. Тільки хороших", - розповів В.Ткаченко.

За свою кар'єру він двічі завойовував бронзові медалі Олімпійських ігор, один раз ставав чемпіоном світу, тричі вигравав чемпіонат Європи і чотири рази ставав чемпіоном СРСР у складі московського ЦСКА.

У 1979-му, виступаючи за "Будівельник", Володимир Ткаченко став кращим баскетболістом Європи. У складі киян він ставав срібним та бронзовим призером чемпіонату СРСР.

Урочиста церемонія введення до Залу слави баскетболу відбулася перед фінальним матчем Євробаскету-2015 Іспанія - Литва. Золоті медалі завоювали іспанці, перемігши 80:63.