Середа, 18 січня 2017 00:00

ХК "Донбас" переміг у спарингу латвійський "Земгале"

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Хокейний клуб "Донбас" провів другий товариський матч в Латвії, у якому команді Анатолія Степанищева протистояв клуб "Земгале". Про це УНН повідомили у прес-службі ХК "Донбас".

Без розвідки почали гру обидві команди. Досить швидко рахунок вдалося відкрити Миколі Красотіну, який, до речі, відмітився у другому матчі поспіль. Проте також швидко господарі льоду змогли відігратися і вийти вперед.

Початок другого періоду вийшов непростим для донецької команди — “Донбас” пропустив двічі. Тренерський штаб взяв тайм-аут, який розгорнув гру в протилежну сторону. “Червоно-чорні” зуміли закинути три шайби поспіль і виграти другу третину матчу. Забивали Микита Буценко, Сергій Варламов і Денис Кочетков.

У дебюті третього періоду команди ще по разу вразили ворота один одного, демонструючи рівну гру. Вирішальним моментом у матчі стало 5-хвилинне видалення захисника “Земгале” Ріхардса Грігорса, який завдав ушкодження Миколі Красотіну. За ці п’ять хвилин більшості Володимир Чердак і Віталій Хворостінін встигли закинути дві переможні шайби — 5:7.

Нагадаємо, що третій товариський матч “Донбасу” в Латвії буде зіграний 23 вересня, а суперником стане ХК “Курбадс” з Огре.

Додамо також, у першій товариській грі у Латвії “Донбас” програв чемпіону країни-господарки “МОГО” з рахунком 3:5.