понеділок, 24 липня 2017 р.21:05

Почалася перевірка дій поліцейського, який не пускав до фінішу переможця Московського марафону

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Головне управління внутрішніх справ Москви розпочало службове розслідування за фактом самоправства одного із своїх співробітників, який під час Московського марафону перегородив шлях майбутньому переможцю 10-кілометровій дистанції Рінасу Ахмадєєву, передає УНН з посиланням на ТАСС.

Інцидент стався за 500 метрів до фінішу третього Московського марафону, коли один з поліцейських перегородив шлях лідеру забігу Р.Ахмадєєву і повідомив того, що бігти вперед заборонено. Приголомшеному бігунові довелося витратити близько 20 секунд, щоб довести правоохоронцю, що він не правий, а потім продовжити шлях до фінішу.

“ГУВС Москви принесло свої вибачення. Але відповідей, які роз’яснюють причини того, що сталося, я поки що не отримав. Ми теж розчаровані інцидентом. І раді, що це не вплинуло на підсумковий результат і спортсмен все одно посів перше місце”, — сказав директор Московського марафону Дмитро Тарасов.

Додамо, що російський бігун Р.Ахмадєєв переміг у 10-кілометровому забігу Московського марафону вдруге поспіль. Перша перемога їм була здобута рік тому. У забігу на 42 кілометри першим фінішував кенієць Кіпту Лазарус Кімутай.