Субота, 27 травня 2017 13:30

Пента-трик Р.Левандовскі допоміг "Баварії" перемогти "Вольфсбург"

КИЇВ. 22 вересня. УНН. У шостому турі Бундесліги лідер чемпіонату мюнхенська "Баварія" з-за допомогою бомбардира Роберта Левандовскі розгромила "Вольфсбург", повідомляє кореспондент УНН.

Перша половина гри закінчилася мінімальною перевагою гостей – гол забив півзахисник Д.Каліджурі. Однак після перерви все кардинально змінилося. На полі з'явився польський нападник Р.Левандовскі, котрий з 51 по 60 хвилину відзначився відразу п’ятьма забитими голами і оформив пента-трик. Зустріч завершилася з результатом 5:1.

Відзначимо, що два результативних паси у матчі віддав екс-футболіст донецького "Шахтаря" Дуглас Коста.

Нагадаємо, після шести матчів першості Німеччини "Баварія" йде без втрат – 18 очок і посідає перше місце турніру. "Вольфсбург" здобув 11 пунктів.