субота, 22 липня 2017 р.21:23

"Волинь" перемогла "Миколаїв" у матчі Кубку України

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Футболісти луцької “Волині” здобули виїзну перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України над клубом Першої ліги ФК “Миколаїв” з рахунком 2:0, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Обидва м’ячі підопічні Віталія Кварцяного забили у другій половині зустрічі. На 71-й хвилині відзначився Дмитро Козьбан, на 91-й — Редван Мемешев.

Інший представник найвищого дивізіону — дніпродзержинська “Сталь” — не змогла на виїзді обіграти криворізький “Гірник”, зігравши внічию 1:1.

Андрій Григорик забив за криворіжців всередині першого тайму, а посередині другої половини Антон Кравченко встановив рівновагу.

Одразу після цього у господарів був вилучений через другу жовту картку Артем Сітало, однак футболісти “Сталі” не скористалися чисельною перевагою.

Матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України призначено на 28 жовтня.

Як повідомляв УНН, 23 вересня пройдуть перші матчі 1/8 фіналу Кубку України.