Вівторок, 21 листопада 2017 16:11

"Зоря", "Ворскла" і "Динамо" виграли свої кубкові матчі

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Луганська "Зоря", полтавська "Ворскла2 і київське "Динамо" виграли свої перші поєдинки в рамках 1/8 фіналу Кубка України з футболу, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Луганський клуб завдяки двом голам у першому таймі Пилипа Будківського взяв гору на стадіоні "Металіст" у Харкові над місцевим клубом Першої ліги "Геліос" - 2:0.

Полтавчани здолали в Одесі "Чорноморець" - 1:0. Переможний м’яч на рахунку Младена Бартуловіча – також у першому таймі.

А на столичному стадіоні "Оболонь2 по одному голу влетіли у ворота господарів у кожному з таймів. Причому першого разу захисник першолігової "Оболонь-Бровар" Костянтин Коваленко вразив власні ворота, пославши м’яч головою під перекладину в результаті верхової боротьбі з Віталієм Буяльським. По перерві подвоїв результат динамівець Жуніор Мораес - 2:0.

Відзначимо, що майже після річної перерви у складі "Динамо" відіграв повний матч, до того ж з капітанською пов’язкою, Євген Макаренко.

Як повідомляв УНН, сьогодні ж "Шахтар" розгромив за переповнених трибун у Тернополі однойменний місцевий клуб Першої ліги – 5:0. Внічию 1:1 завершилися два кубкові дербі: кіровоградське - за участю 2Зірки" та "Олександрії", а також дніпропетровське - у парі криворізького "Гірника" і дніпродзержинської "Сталі".

"Волинь" і "Дніпро" з однаковим рахунком 2:0 обіграли на виїзді відповідно ФК "Миколаїв" і донецький "Олімпік".

Нагадаємо, що базовим днем повторних зустрічей цього етапу кубкового розіграшу визначено 28 жовтня.