Субота, 25 березня 2017 07:53

Волейболісти "Баркому" стали переможцями змагань в Польщі

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Волейболісти львівського клубу "Барком-Кажани" стали переможцями міжнародного турніру у Вишкуві (Польща ред.), передає УНН з посиланням на Федерацію волейболу України.

Головний тренер Ян Суха розділив волейболістів свого колективу на дві команди. За першу команду грали волейболісти, які є наближеними до основного складу, а за другу виступали гравці, які, на думку польського наставника, до "основи" наразі не дотягують.

Команда "Баркому" виграла у трьох поєдинках одноколового турніру і стала його переможцем. На рахунку львівських волейболістів успіхи в матчах з польськими суперниками "Кампер Вишкув" - 3:1 та "Пекпол Островенька" - 3:2. Також "Барком-Кажани-1" переміг другу команду зі Львова - 3:1. Друге місце на турнірі виборола команда "Кампер Вишкув", третє – "Пекпол Остовенька", а "Барком-Кажани-2" фінішував четвертим.

Варто відзначити, що після перемоги на турнірі у Вишкові "Барком-Кажани" зіграє товариський матч з командою польської Ліги-плюс "Чарні Радом", яку очолює відомий фахівець Рауль Лозанно (екс-наставник збірних Італії та Польщі). Цей поєдинок відбудеться сьогодні.

Додамо, що галичани також візьмуть участь у ще одному міжнародному турнірі у польських Сувалках, господарями якого будуть бронзові призери нещодавнього "Кубка Лева" - команда "Слєпск Сувалки".