Вівторок, 23 травня 2017 22:16

ХК "Донбас" у товариському матчі переміг віце-чемпіона Латвії "Курбадс"

КИЇВ. 24 вересня. УНН. У заключному поєдинку товариського турне по Латвії ХК "Донбас" обіграв з різницею у дві шайби віце-чемпіона країни ХК "Курбадс" з міста Огре. Про це УНН повідомили у прес-службі ХК "Донбас".

Попри низькі швидкості першого періоду уболівальникам вдалося побачити три шайби. За "Донбас" відзначився Владислав Куцевич, господарі забили двічі.

Після перерви підопічні Анатолія Степанищева почали грати більш надійно в захисті і гостріше в атаці. У підсумку було закинуто лише три шайби. В.Куцевич оформив дубль, а Микита Буценко та Сергій Бабинець вивели "Донбас" вперед. Воротар Євген Напненко не дозволив у цей проміжок матчу відзначитися суперникам.

У заключному періоді команди знову знизили оберти, по разу обмінявшись голами. Крапку в матчі поставив 45-й номер донецької команди Віктор Захаров – 5:3.

Нагадаємо, що хокеїсти "Донбасу" вирушили в Дружківку, де вже 26 і 27 вересня проведе перші ігри в новому сезоні чемпіонату України.

Як повідомляв УНН, у перших матчах турне по Латвії програв "МОГО" та виграв у "Земгале".