Вівторок, 24 січня 2017 09:55

Хокеїсти "Кременчука" перемогли у Києві "Дженералз"

КИЇВ. 25 вересня. УНН. Хокеїсти “Кременчука” перемогли на льоду Київського Палацу спорту столичний “Дженералз” у другому сьогоднішньому матчі чемпіонату України — 3:1 (0:0, 2:0, 1:1), передає кореспондент УНН.

Вперше шайба побувала у воротах, коли команди провели на майданчику більшу частину ігрового часу. Автором першого голу став на 34-й хвилині новачок “Кременчука” Севастьян Карпенко, коли його команда грала в чисельній більшості 5×4.

Цей же форвард і подвоїв результат за півтори хвилини до другої перерви, знову реалізувавши чисельну перевагу, цього разу 4×3.

У заключному періоді Артем Гніденко подарував надію “генералам”, скоротивши відставання. Проте одразу ж Юрій Петранговський кистьовим кидком відновив попередню перевагу гостей.

Зазначимо, що у всіх трьох випадках світло за воротами киян “запалювали” хокеїсти першої ланки кременчуцького клубу.

Нагадаємо, що у матчі відкриття чемпіонату країни київський “Рапід” здобув перемогу над іншим столичним клубом — “Крижинка-Компаньон” — 4:2.

У суботу ці пари команд зустрінуться знову. Цього ж дня у Дружківці “Донбас” прийматиме білоцерківський “Білий Барс”, а в Харкові відбудеться місцеве “дербі” за участю “Витязя” і “Юності”.