Четвер, 30 березня 2017 14:45
Водій зі своїм вантажним авто
Помічник системного адміністратора

“Компаньон” у київському хокейному дербі взяв гору у “Рапіда”

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Хокеїсти київського клубу “Компаньон” у повторному матчі першого туру чемпіонату України взяли гору над іншою столичною командою “Рапід” з рахунком 4:3 (1:1, 2:2, 1:0), передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Друга зустріч розпочалася за сценарієм першого побачення команд на льоду Палацу спорту у п’ятницю. Команди обмінялися закинутими шайбами, маючи при цьому приблизно однакову кількість гольових моментів.

А ось у наступній 20-хвилинці свою роль зіграв досвід Олександра Сеуканда. Наставник “Компаньйона” вніс корективи у гру підопічних і це принесло результат. Точні кидки Олександра Горлушка та Микити Артем’єва забезпечили його команді комфортну перевагу. Але ще до заключної перерви хокеїсти “Рапіда” Дмитро Коржилецький і Владислав Геращенко відновили статус-кво.

Коли ж суперники наприкінці третього періоду вже готувалися до овертайму, Юрій Орлов використав передачу Олексія Волкова і приніс перемогу “Компаньйону”.

Голи: 1:0. Чорний (Шах, 3:41 — більш.); 1:1. Марченко (Єловіков, 12:13); 2:1. Горлушко (Чорний, 22:58); 3:1. Артем’єв (Козачук, 25:22); 3:2. Коржилецький (Мацибора, 37:26); 3:3. Геращенко (Єловіков, 38:13); 4:3. Орлов (Волков, 56:11).

Нагадаємо, що напередодні перемогу святкував “Рапід” — 4:2.

Додамо, що у першій зустрічі сьогоднішнього ігрового дня ХК “Донбас” розгромив “Білий “Барс” — 9:0.