пʼятниця, 21 липня 2017 р.01:13

"Сталь” розгромила запорізький “Металург”

КИЇВ. 27 вересня. УНН. У першій недільній зустрічі 9-го туру чемпіонату України з футболу дніпродзержинська “Сталь” перемогла запорізький “Металург” з рахунком 3:0, передає кореспондент УНН.

Всі три м'ячі на стадіоні “Метеор” у Дніпропетровську номінальні господарі забили у другому таймі. Владислав Кулач став автором дубля, сповна реабілітувавшись за нереалізований у першій половині зустрічі пенальті, призначений за фол проти нього з боку Романа Попова.

Нападник “Сталі” розмочив рахунок на 49-й хвилині, замкнувши простріл з правого флангу від Дениса Васіна.

Ще через 4 хвилини Роман Дебелко, котрий брав участь у попередній гольовій атаці, вже сам відзначився голом, коли головою підрізав м'яч у ближній кут воріт Максима Старцева після навісу з кутового від того ж Васіна.

Фланговий навіс на 81-й хвилині призвів до другого точного удару у виконанні Кулача, який першим встиг до верхового м'яча на лінії воротарського майданчика.

“Металург” зазнав шостої поразки в чемпіонаті і залишився на дні турнірної таблиці, а “Сталь” - дебютант Ліги Парі-Матч — втретє в сезоні пішла з поля в ролі переможниці.

Сьогодні пройдуть ще 4 зустрічі: “Чорноморець” - “Ворскла”, “Зоря” - “Олександрія”, “Металіст” - “Дніпро” і “Карпати” - “Волинь”.