Середа, 18 січня 2017 04:04

“Зоря” втратила очки в матчі з “Олександрією”

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Нічиєю 1:1 завершився матч 9-го туру Ліги Парі-Матч на запорізькій “Славутич-Арені” між луганською “Зорею” та “Олександрією”, передає кореспондент УНН.

Перший тайм пройшов за переваги номінальних господарів — луганських футболістів, які подали сім кутових, однак по воротах завдали лише одного прицільного удару. Автором голу на 26-й хвилині став Пилип Будківський, котрий швидше від захисників встиг на прострільну передачу Івана Петряка і в дотик спрямував м’яч до сітки.

Не використавши свої шанси у першому таймі, підопічні Юрія Вернидуба втратили ініціативу по перерві. Гравці ж “Олександрії” чітко дотримувалися ігрових настанов Володимира Шарана і в одному випадку зловили своє щастя в атаці. Антон Голенков м’яко навісив з правого флангу і Юрій Коломієць, скориставшись позиційною помилкою оборонців, головою послав м’яч повз воротаря “Зорі” Ігоря Левченка.

Для того, щоб перемати хід поєдинку, сил у луганчан не вистачило і вони фактично втратили сьогодні 2 очки.

У Одесі по 2 очки втратили “Чорноморець” і полтавська “Ворскла”, які зіграли внічию — 0:0. Гості з 62-ї хвилини грали у чисельній меншості після вилучення за грубу гру ліктем Младена Бартуловіча.

Недільний футбольний вечір в Україні завершиться зустрічами “Металіст” — “Дніпро” і “Карпати” — “Волинь”.