Понеділок, 23 січня 2017 06:26

"Металіст" поступився вдома "Дніпру"

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Харківський “Металіст” зазнав домашньої поразки від дніпропетровського “Дніпра” в 9-му турі національного чемпіонату з рахунком 1:2, передає кореспондент УНН.

До обох голів у ворота капітана харківської команди Сергія Погорілого причетний бразилець “Дніпра” Матеус.

За 5 хвилин перед перервою він увірвався до штрафного майданчика господарів і завдав удару, після якого м’яч зрикошетив від Дмитра Рижука і влетів до сітки.

Харків’яни відігралися на 52-й хвилині, коли Володимир Прийомов в районі кута воротарського майданчика виграв силову боротьбу у Едмара і щосили пробив у дальній від Дениса Бойка кут воріт.

На радощах харківські фанати запалили стільки смолоскипів, що через густу задимленість арбітр зустрічі Анатолій Жабченко на кілька хвилин припинив гру.

До речі, після матчу куратор суддівського корпусу в Україні П’єрлуїджі Колліна визнав, що В.Прийомов в епізоді, який призвів до голу, порушив правила проти Едмара.

Однак підопічні Мирона Маркевича, попри обмаль моментів, зуміли довести другим голом свою перевагу за 20 хвилин до кінця поєдинку. Кілька футболістів “Металіста” пасивно супроводжували індивідуальний прохід Матеуса і дозволили хавбеку прицільно вдарити з 18 метрів у самісінький кут харківських воріт.

У паралельному матчі, що відбувся у Львові, “Карпати” поступилися луцькій “Волині” з рахунком 0:2. Авторами голів стали лучанин Сергій Кравченко та Андрій Гітченко з “Карпат”, який забив у свої ворота.