Середа, 29 березня 2017 00:55

Н.Калініч зробив хет-трик у грі "Фіорентини" з "Інтером"

КИЇВ. 28 вересня. УНН. У неділю міланський “Інтер” зазнав фіаско на своєму полі у центральному матчі шостого туру чемпіонату Італіїз з “Фіорентиною” — 1:4, передає УНН з посиланням на “la Gazzetta dello Sport”.

Всі м’ячі у ворота господарів на “Сан-Сіро” забили балканські футболісти.

Вже на 4-й хвилині словенський півзахисник Йосип Ілічич реалізував пенальті.

А до середини першого тайму “фіалки” вже вели — 3:0. Екс-форвард “Дніпра” Нікола Калінич став автором двох голів з інтервалом у 5 хвилин — з 18-ї по 23-ю.

З 31-ї хвилини “Інтернаціонале” грав з десятьма футболістами на полі, оскільки був вилучений бразилець Міранда.

М’яч, забитий на 60-й хвилині Мауро Ікарді, став лише голом престижу, бо через 16 хв. хорват Калініч відзначився втретє і довів рахунок до 4:1 на користь свого нинішнього клубу.

Флорентійці здобули п’яту перемогу і вийшли на перше місце в Серії “А”.

Для “Мілана”, котрий лідирував досі, ця гучна поразка стала першою в чемпіонаті країни.

В інших поєдинках неділі зафіксовано такі результати: “Дженоа” — “Мілан” — 1:0, “Болонья” — “Удінезе” — 1:2, “Верона” — “Лаціо” — 1:2, “Сассуоло” — “К’єво” — 1:1, “Торіно” — “Палермо” — 2:1.