Четвер, 25 травня 2017 13:58

У Черкасах стартував передсезонний баскетбольний турнір чотирьох клубів

КИЇВ. 28 вересня. УНН. У неділю в Черкасах стартував традиційний передсезонний баскетбольний турнір за участю чотирьох клубів найвищого чоловічого дивізіону України — “Кубок Венето”, передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

У стартовій грі криворізький “Кривбас” переконливо розібрався з одеським клубом “БІПа”. Фінальна сирена зафіксувала перемогу команди Валерія Плєханова з рахунком 94:43. Криворіжці, які нещодавно підсилилися Глєбовим та Забірченком (Дмитро сьогодні не грав через травму), впевнено виграли усі десятихвилинки. Найпродуктивнішим гравцем матчу став Дмитро Липовцев, який здобув 19 очок та 6 підбирань, у Дмитра Глєбова 14 очок та 9 передач.

“Черкаські Мавпи”, які вперше постали перед публікою цього сезону, оформили перемогу над “Миколаєвом” — 76:56. Велику перерву команди зустрічали за рахунку 40:27. На початку третього періоду господарі розвинули свою перевагу до 15-ти очок, після чого Максим Міхельсон дав можливість зіграти молодій п’ятірці. З відповідальністю цей склад не впорався і пропустив ривок гостей — 13:2. Неймовірно важливою у цій грі стала серія триочкових. Антонець та двічі Давидюк влучили ефектні “трошки” без відповіді та віддалили “Мавп” на безпечну відстань — 61:53. Після цього ривка шанси на порятунок матчу у миколаївців зникли.

У понеділок зустрічатимуться пари команд “Кривий Ріг” — “Миколаїв” і “Черкаські Мавпи” — “БІПА-Одеса”.