неділя, 23 липня 2017 р.19:24

Збірна України виграла першу в історії медаль на ЧЄ з настільного тенісу

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Жіноча збірна України з настільного тенісу здобула бронзову медаль у командній першості на чемпіонаті Європи, що проходить у Єкатеринбурзі, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Мінмолодьспорту.

"Ось як командний дух та впевненість у власних силах призводить до таких історичних подій і медальних здобутків", - привітав збірну України з призовим місцем голова НОК України Сергій Бубка.

Під час групового турніру українки у складі Маргарити Песоцької, Тетяни Біленко та Ганни Гапонової перемогли команди Голландії (3:2), Португалії (3:0) і Швеції (3:2). У чвертьфіналі наші тенісистки були сильнішими за команду Чехії – 3:1. Однак у півфіналі зазнали поразки від Румунії.

Відзначимо, що це перша медаль для України за всі часи виступів на чемпіонатах Європи з настільного тенісу.