четвер, 20 липня 2017 р.17:03

"Динамо" зіграло унічию з "Маккабі"

КИЇВ. 29 вересня. УНН. У другому турі Юнацької Ліги УЄФА (футболісти до 19 років) в місті Рамат-а-Шарон зустріч групи G між "Маккабі" та "Динамо" завершився внічию 1:1. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК "Динамо".

У середині першого тайму команди обмінялися голами - спочатку капітан Богдан Михайличенко переправив м'яч у ворота після прострілу Олександра Тимчика, а за три хвилини дальній удар удався Габріелю Каніxовському.

За рівної гри, з невеликою територіальною перевагою господарів, пройшов і другий тайм матчу. Не раз виручив своїх партнерів воротар "біло-синіх" Вадим Солдатенко, який парирував декілька небезпечний ударів. В останні хвилини зустрічі ближче до взяття воріт були кияни. Двічі пробивав Циганков - зі штрафного та після флангового проходу, але надійно відіграв голкіпер ізраїльтян.

Склад "Динамо": Солдатенко, Лук'янчук, Чоботенко, Дубінчак (Сімко, 74), Тимчук, Шепелєв, Калюжний, Козак (Смирний, 61), Михайличенко, Циганков, Щебетун (Алексєєв, 89).

Відзначимо, що у паралельному матчі розіграшу Юнацького трофею УЄФА в квартеті Н російський "Зеніт" поступився вдома бельгійському "Генту" 0:1.

Нагадаємо, що після двох турів в активі "Динамо" в Юнацькій Лізі УЄФА стало чотири очки. Наступний матч у рамках євротурніру команда Унаї Мельгоси проведе 20 жовтня в Києві проти "Челсі".