Четвер, 14 грудня 2017 01:12

Українка Л.Оляновська виграла багатоборство у спортивній ходьбі в Китаї

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Українка Людмила Оляновська виграла багатоборство міжнародних змагань із спортивної ходьби Around Taihu Lake, що завершилися сьогодні у китайській провінції Сучжоу, передає УНН з посиланням на прес-службу ФЛАУ.

Протягом чотирьох днів атлети змагалися із своєрідного багатоборства у спортивній ходьбі. Щодня вони долали по одній дистанції – двічі по 10 кілометрів, а також 12 і 15,6 км. Переможці як у командному, так і в індивідуальному заліках визначалися за сумою всіх етапів.

Людмила Оляновська виграла три з чотирьох етапів, чим забезпечила собі перемогу в індивідуальному заліку. Українка почала змагання з другого місця із спортивної ходьби на 10 км, а вже наступного дня перемогла на цій же дистанції з особистим рекордом і найкращим результатом сезону у світі – 42 хвилини 1 секунда. Надія Боровська фінішувала третьою з особистим рекордом - 43.40.

У заключні два дні змагань Оляновська теж не залишила шансу суперницям. Тріумф Людмили, доповнений успішними виступами Надії Боровської й Інни Кашиної, дозволили Україні перемогти і в командному заліку.

Командний залік: 1. Україна (Інна Кашина, Людмила Оляновська, Надія Боровська) – 10:40.03; 2. Китай – 10:41.12; 3. Польща-LHP– 10:46.04.

Індивідуальний залік, підсумкові результати: 1. Людмила Оляновська (Україна) – 3:26.02; 2. Цеян Шеньцзе (Китай) – 3:28.12; 3. Брігіта Вірбалюте (Литва) – 3:31.26; 4. Надія Боровська (Україна) – 3:33.31.

Серед лідерів турніру були й наші чоловіки. В індивідуальному заліку до призової трійки двічі входив Ігор Главан – на дистанціях 12 км і 15,6 км. А у командному заліку дві чоловічі збірні України посіли другу і третю сходинки.