понеділок, 23 жовтня 2017 р.06:43

Е.Світоліна завершила виступи на турнірі в Китаї

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла вийти у чвертьфінал турніру WTA Premier 5 в Ухані (Китай), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У матчі третього кола харків'янка, посіяна під 12 номером, поступилася восьмий ракетці турніру Кароліні Плішковій з Чехії 6:2, 4:6, 4:6.

Представниця України знаходилася за кілька кроків від перемоги, коли виграла стартовий сет і мала подвійний брейкпоінт в кінцівці другої партії. Восьма сіяна змогла вистояти і зрівняла рахунок за сетами.

Вже на старті вирішальній партії тенісистки обмінялися брейками, а потім вже вдруге в сеті К.Плішкова виграла гейм на подачі Е.Світоліної. Перша ракетка України до останнього не давала суперниці розслабитися і мала шанс знову зрівняти рахунок, коли чешка подавала за рахунку 4:3. Але перехопити ініціативу у нашій співвітчизниці не вийшло.

Таким чином К.Плішкова здобула перемогу і вийшла в 1/4 фіналу турніру "Dongfeng Motor Wuhan Open", де їй протистоятиме італійка (15 сіяна) Роберта Вінчі.

Як повідомляв УНН, у перших двох раундах Е.Світоліна перемогла Даніелу Гантухову та Вікторію Лепченко, не програвши їм жодного сету.