Пʼятниця, 26 травня 2017 01:47

“Шахтар” програв “ПСЖ” у Юнацькій лізі УЄФА

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Футболісти молодіжного складу донецького “Шахтаря” зазнали другої поразки у груповому турнірі Юнацької ліги УЄФА, поступившись цього разу ровесникам з французького “Парі Сен-Жермен” — 1:4, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Шахтар”.

Ця зустріч пройшла у Моршині. Вже в дебюті гості змогли відкрити рахунок: Огюстен змусив капітулювати оборону донеччан — 0:1. До середини тайму гра вирівнялася, однак кінцівка тайму знову пройшла під знаком активності гостей. Воротар Романов врятував “Шахтар” після виходу з ним наодинці, але за хвилину до перерви французи вдало розіграли кутовий, коли Дюкур головою переправив м’яч у сітку. Перша половина закінчилася на користь ПСЖ — 2:0.

У перерві тренерський штаб “Шахтаря” провів дві заміни — з акцентом на атаку. Однак на 52-й хвилині у ворота “гірників” був призначений пенальті, і хоча Романов вгадав напрям удару Перрейри, проте парирувати м’яч не зумів — 0:3.

“Шахтарю” вдалося розмочити рахунок на 73-й хвилині. Це зробив Зубков, який замкнув передачу Топалова на дальній штанзі. Донеччани додали у швидкості, спробували розвинути успіх, але пропустили контратаку ПСЖ, коли Огюстен обіграв Романова і закотив м’яч у ворота — 1:4.

У компенсований час чергова контратака гостей призвела до призначення ще одного пенальті, однак цього разу донецький голкіпер розгадав задум Огюстена, намертво забравши м’яч у нижньому куті.

Нагадаємо, що у першому турі підопічні Сергія Ковальова поступилися резервістам мадридського “Реала” — 0:4.

У наступному турі 21 жовтня молодіжний склад донецького клубу зустрінеться на виїзді з “Мальме”.