понеділок, 25 вересня 2017 р.00:58

Нападник "Реала" К.Роналду забив 500-й гол у кар'єрі

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Форвард "Реала" Кріштіану Роналду забив 500-й гол у кар'єрі. Португалець відзначився в матчі Ліги чемпіонів проти "Мальме", передає УНН з посиланням на Eurosport.

Роналду відкрив рахунок на 29-й хвилині матчу другого туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі “А”, що проходив у Швеції. Саме цей гол і став для Кріштіану 500-м в кар’єрі.

На останній хвилині основного ігрового часу він же подвоїв результат і додав до свого особистого здобутку 501-й гол. “Реал” виграв зустріч з рахунком 2:0.

В цілому протягом своїх виступів у великому футболі К.Роналду забив 323 голи за “Реал”, 118 — за “МЮ”, 55 — за збірну Португалії і п’ять — за “Спортинг”.

З пенальті португалець відзначався 81 раз, із штрафних — 45.

Додамо, що “Реал” лідирує в групі, набравши 6 очок і маючи найкраще співвідношення забитих і пропущених м’ячів — 6-0.