Понеділок, 23 січня 2017 12:59

Визначилися чемпіони Кубка України з фехтування

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Визначилися чемпіони Кубка України в індивідуальних та командних видах з фехтування серед чоловіків та жінок, передає УНН з посиланням на Федерацію фехтування України.

35-ти річний киянин Віталій Ошаров став кращим з більш як сотні фехтувальників, які прийняли участь у турнірі. У фіналі спортсмен здобув перемогу над лідером всеукраїнського рейтингу Богданом Нікішиним (Дінпропетровськ) з рахунком 15:12.

Бронзові нагороди Кубка України завоювали киянин Юрій Тараненко й донеччанин Дмитро Кирпулянський.

У командних змаганнях кубок України серед чоловіків завоювала збірна команда київської школи вищої спортивної майстерності в складі Анатолія Герея, Віталія Медведєва, Євгенія Макієнко й Ігоря Рейзліна. У фіналі кияни обіграли харків'ян – Євгенія Миргородського, Романа Свічкаря, Яна Сича й Максима Хвороста з рахунком 32:22.

Третє місце й бронзову нагороду команда ДШВСМ міста Києва (Всеволод Дьяченко, Валерій Жарский, Руслан Тимошенко, Сергій Руденко) завоювала одержав перемогу над збірною Харків-2 (45:35).

У жіночій сітці турніру відразу трьом киянкам вдалося зійти на п'єдестал пошани. Олена Кривицька завоювала "золоту", Фейбі Бежура – "срібну", а Валентина Босова – бронзову нагороду. Розбавити дружну київську компанію вдалося лише львів'янці Анастасії Івченко, яка, як і В.Босова, завоювала бронзову медаль.

Зазначимо, що лідирували киянки й у командних змаганнях. У фінальному двобої за звання володарок Кубка України Ф.Бежура, О.Кривицька, Г.Блажаева й В.Харькова обіграли львів'янок – Ксенію Пантелеєву, Анфісу Почкалову, Юлію Свистіль і Анастасію Івченко.

Додамо також, командні бронзові нагороди завоювала збірна Харкова – Владлена Хавалджи, Наталія Бондаренко, Аліна Зеленцова й Ольга Петрюк.